Vrátenie a výmena tovaru

 
 
 

Vrátenie a výmena tovaru

 

V prípade ak Vám zakúpený tovar nesedí, vymeníme vám ho za inú veľkosť prípadne za iný tovar, alebo vám vrátime peniaze. Tovar môžete do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Je nutné nás o tom písomne alebo mailom informovať /objednavky@yakuza-shop.sk/ inak nebude tovar prevzatý. V písomnom prehlásení o odstúpení od zmluvy uveďte číslo objednávky a číslo účtu alebo presnú adresu pre finančné vyrovnanie.

ovar musí byť nepoškodený so všetkými dokumentmi a dokladom o kúpe (kópia dokladu). Tovar nám prosím po dohode pošlite (odporúčame ako doporučený balík s poistením v hodnote tovaru), zásielka na dobierku nebude prevzatá. Pri dodržaní podmienok na vrátenie neporušeného tovaru do 7 pracovných dní Vám budú peniaze odoslané prevodom na Váš účet obvykle do 48 hodín od prevzatia tovaru (najneskôr do 7 dní) , ktorého číslo ste písomne uviedli, prípadne šekom na adresu (pri vrátení peňazí šekom až do 14 dní).

Pri výmene tovaru účtujeme 3,50€ poštovné a balné.

 

Ohľadne výmeny alebo vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte mailom  - NIE TELEFONICKY.

 

Adresa pre vrátenie tovaru :  Yakuza Slovakia s.r.o., obchod YAKUZA, Shopping Palace Zlaté Piesky, Cesta na Senec 2/A, 821 04 Bratislava

 

 

Uveďte prosím:

1. číslo objednávky

2. meno a priezvisko

3. názov tovaru

4. či budete tovar vracať, alebo meniť

5. v prípade výmeny uveďte tovar, ktorý si budete želať zaslať na výmenu (farba a veľkosť)

6. v prípade vrátenia tovaru uveďte číslo účtu a kód banky, alebo presnú adresu pre finančné vyrovnanie

7. uveďte dôvod vrátenia/výmeny (nie je nutné napísať)

 CAPTCHA ImageRefresh Image