Blog

 
 
 

O značke YAKUZA

  

Značka Yakuza je pomerne mladá značka, ktorá sa extrémne rýchlo etablovala na európskom trhu a v posledných rokoch aj na slovenskom trhu.

Yakuza získlala množstvo fanúšikov a je mimoriadne obľúbená v radoch mladých a sebavedomých ľudí.

Oblečenie Yakuza je považované za šokujúce, provokatívne a to je práve to, čo robí značku Yakuza tak veľmi populárnu a neustále viac a viac vyhľadávanú.

Yakuza wear je vyrobené z momoriadne kvalitných a veľmi príjemných materiálov s vysokokvalitnou potlačou. Vždy najnovšiu ponuku za najlepšie ceny nájdete v AMsport. 

Yakuza Shop internetový obchod ponúka Yakuza bundy, Yakuza mikiny, Yakuza vesty, Yakuza tepláky, Yakuza šortkyYakuza tričká, Yakuza polo tričká, Yakuza tielkaYakuza čiapky, Yakuza opasky, Yakuza tašky, Yakuza ľadvinky, Yakuza kryty na telefón - SamsungYakuza kryty na telefón - iPhone, Yakuza dámske oblečenie

 

 

Veľkoobchod oblečenia YAKUZA

Anna Šimunová-AMsport je hlavným distrútorom tovaru značky Yakuza pre slovenský a český trh.
Ak máte záujem o spoluprácu a chcete predávať oblečenie značky Yakuza v e-shopoch, alebo kamenných predajniach kontaktujte nás na mailovú adresu objednavky@yakuza-shop.sk.
Zašlite nám vaše obchodné meno, IČO, DIČ, IČ DPH  a stručnú informáciu o vás.
Pre internetové obchody ponúkame možnosť importu produktov vo forme XML súboru s aktuálnou ponukou s odoslaním tovaru do 24-48 hodín.
Pravidelne posielame partnerom ponukové listy pre predobjednávky, objednávky na nový tovar a doobjenanie tovaru aktuálnej ponuky.
 

 

 

O značke BENLEE ROCKY MARCIANO

 

V prvej polovici minulého storočia - v 30., 40. a 50. rokoch  sa vyrábalo všetko potrebné pre box pod značkou Benlee. Známi boxeri vtedajších čias ako sú Joe Louis Bomber Detroit, Jersey Joe Walcott a predovšetkým legendárny majster sveta v ťažkej váhe Rocky Marciano boli od hlavy až po paty oblečení v Benlee športovom oblečení a samozrejme na box používali Benlee špecializovené Benlee box príslušenstvo.O niekoľko rokov neskôr nasledovali ďalší známi boxeri ako Jake La Motta, Raging Bull, Sugar Ray Robinson a Floyd Patterson. Spoločnosť vstúpila do obchodného sveta vo veľkom meradle v 60. rokoch a so smrťou Rockyho Marciana v roku 1969, kedy meno značky bolo doplnené menom najslávnejšieho boxera všetkých čias Rocky Marciano na jeho počesť. Momentálne značka Benlee Rocky Marciano je veľmi obľúbená pre svoje kvalitné športové príslušenstvo a športové oblečenie a oblečenie na voľný čas.

 

Benlee Rocky Marciano

 

O značke LONSDALE

Lonsdale pánske oblečenie

 

Značka Lonsdale získala svoje meno z titulu Sira Lorda Lonsdala. Lord Lonsdale organizoval boxerské zápasy v roku 1909 a bol prezidentom Národného športového klubu vo Veľkej Británii. Každý boxer, ktorý sa stal šampiónom a trikrát po sebe obhájil titul obdŕžal Lonsdale pás. Boxer Bernard Hart v roku 1960 navštívil Lorda Lonsdala a poprosil ho o povolenie použiť jeho meno pri vytvorení značky vyrábajúcej športové vybavenie orientované na boxerov. Lonsdale bol zaregistrovaný v roku 1960 v Londýne, produkuje športové vybavenie nielen pre boxerov, ale vyrába športové sady pre futbalové, rugbyové a iné športové odvetvia tvorí módu pre voľný čas. Výrobky Lonsdale si obliekali boxeri ako Muhammad Ali, Myke Tyson, Henry Cooper a Lennox Lewis. V roku 1979 začal nosiť tričko Lonsdale člen britskej mod kapely The Jam, Paul Weller, a vďaka nemu prestalo byť nosenie tejto značky výsadou športovcov. Výrobky značky Lonsdale sa stali populárne medzi širokou verejnosťou. V osemdesiatych rokoch si oblečenie od Lonsdale osvojili pravicový extrémisti. Lonsdale vyrába športové vybavenie pre futbalové tými: Sunderland, Birmingham City, Brentford, Swindon Town, Millwall a Blackburn Rovers. Prevažne v Nemecku a Holandsku (samozrejme aj inde) si značku Lonsdale obľúbili priaznivci krajnej pravice. Aby sa firma dištancovala od rasovo motivovaných násilnosti, odštartovala v roku 2003 kampaň s názvom: Lonsdale Loves All Colours (Lonsdale miluje všetky farby), čím sa stala menej obľúbenou medzi pravicovými extrémistami. Spoločnosť usporiadáva a sponzoruje protirasistické akcie.

Čo sa týka produktov, má vo svojích kolekciách farebné tričká a mikiny s nápadným designom. Tričká, mikiny, bundy, nohavice, tepláky čiapky a všetko ostatné zpravidla s veľkým logom Lonsdale na hrudi. Samozrejmosťou je oblečenie pre mužov a oblečenie pre ženy a taktiež oblečenie pre malé deti, väčšie deti a juniorov.

 

Lonsdale oblečenie

 

O značke EVERLAST

https://www.gangstastreetwear.sk/everlast/

 

Prominentná, svetovo známa značka Everlast je synonymom pro box. Pôvodne bola založená Jacobom Golombom v roku 1910 v Bronxe v New Yorku, ako značková výroba plaviek. Sedemnásťročný Jacob Golomb bol synom krajčíra a vášnivého plavca, ktorý bol nespokojný s trvanlivosťou plaviek. Preto sa rozhodol vyrábať plavky s minimálne ročnou trvanlivosťou a tak ich hrdo nazval značkou, ktorá trvá dodnes "EVERLAST". Značkou Everlast sa rozumie dlho trvajúci a aj keď výroba plaveckých potrieb nevydržala večne, značka Everlast áno. V následujúcich rokoch premenil svoju malú firmu na obchod a začal vyrábať športové potreby. V roku 1925 Golomb navrhol elastické boxerské trenky , ktoré sa ihneď preslávili.

Súčastne s vývojom na športovom poli sa značka Everlast rozvíjala i v módnej oblasti. Produkty Everlast sú obľúbené predovšetkým kôli kvalite materiálov, pohodlnému strihu a limitovaným edíciam tričiek, tielok, mikín, nohavíc, teplákov, 3/4 nohavíc, kraťasov, čiapok a mnoho iných produktov tejto značky.
Everlast je dnes najrozšírenejšou boxerskou značkou v USA a západnej Európe a zahŕňa pánské, dámské, junior a detské športové oblečenie, oblečenie pre voľný čas, vybavenie pre box, thai box a bojové športy, profesionálne a domáce fitness pomôcky, obuv, tašky, plavky, hodinky a tiež kozmetiku...

Z Everlast Worldwide Inc. sa za niekoľko rokov stala Everlast Choice of Champions, ktorú preslávili J.Frazier, J.Louis, R.Robinson, Lamotta, M.Tyson, Holyfield, G.Foreman, M.Alim, S.Mosley. Od tej doby sa Everlast stal nielen jednotkou vo svete boxovania, tiež predstavuje pevné sebavedomie, odvahu a silu ísť napriek prekážkam pre tento šport a športového vybavenia. Túto značku môžete uvidieť aj v rôznych filmoch, napr.: vo filme z boxerského prostredia Rocky alebo v Oscarovom snímku od Clinta Eastwooda Million Dollar Baby a v v rôznych iných.

 

Ruksaky online shop

Tento tovar môžete kúpiť aj priamo v obchode http://www.ruksaky.eu/     Ruksaky - online shop